Arabulucuların, avukatların ve hukuki uyuşmazlıklarını çözüme kavuşturmak isteyenlerin ihtiyaçlarına yönelik özel olarak hazırlanan Türkiye’nin en büyük arabuluculuk merkezi T.A.M. Çözüm Merkezi açıldı.

Yeni nesil paylaşımlı ofis ortamında arabulucularla tarafları buluşturacak T.A.M Çözüm Merkezi ofis, sanal ofis, toplantı salonu kiralama hizmetleriyle eğitim ve seminerler verilecek.

Hepsi Emlak olarak katıldığımız açılış etkinliğinde T.A.M. Çözüm Merkezi’nin detaylarını sizler için derledik.

Çok sayıda davetlinin katıldığı açılış etkinliğinde açılışı ünlü sunucu Alper Ateş yaptı. Tanıtım filminin gösterilmesinin ardından T.A.M. Çözüm Merkezi hakkında detaylar davetlilerle paylaşıldı.

Çağlayan Adliyesi’ne 2 kilometre mesafede, 1600 metrekarelik alanda bulunan merkez, arabuluculara konforlu, ekonomik ve güvenli görüşme odaları ve ofisler sunarken aynı zamanda değerleme, tahkim, tapu, eğitim-araştırma, müzayede gibi destek hizmetler de verecek.

Kiralamalar Başladı

Farklı metrekarelerde ofis seçeneklerinin yer aldığı çözüm merkezinde kiralamalar da başladı.

Sanal ofis sistemi ve yeni teknolojiler ile binden fazla arabulucuya hizmet vermeyi planlayan merkezde, işçi ve işveren ihtilaflarının yanı sıra ticari, mülk paylaşımı ve sözleşmelerden doğan kompleks uyuşmazlıkların adil, hızlı, ve düşük maliyetle çözüme kavuşturulması amacıyla etkin ve güvenli hizmetler verilecek.

Uzman arabulucu hukukçuların bir arada yer alacağı merkez, hukuksal uyuşmazlıkların arabuluculuk yoluyla çözümlenmesine ilişkin usul ve esasları uygulayacak.

Arabulucuların veya tahkim heyetinin ihtiyaç duyduğu değerleme raporları bağımsız değerleme şirketleri tarafından gerçekleştirilecek.